a milli kadın futbol takımı etiketine sahip kayıtlar gösteriliyor. Tüm kayıtları göster
a milli kadın futbol takımı etiketine sahip kayıtlar gösteriliyor. Tüm kayıtları göster

TÜRKİYE A MİLLİ KADIN FUTBOL TAKIMI


Kadın A Milli Takımı'nın Moldova maçları aday kadrosunda şu oyuncular bulunuyordu:
a milli bayan futbol takımı, a milli kadın futbol takımı, a milli kadın futbol takımı kadrosu, beşiktaş, ataşehir belediyespor, algspor, kocaeli bayanfutbol, kireçburnuspor, konak belediyespor, trabzon idman ocağı, 

Kaleciler: Selda Akgöz (Ataşehir Belediye Spor), Fatma Şahin (Beşiktaş A.Ş)

Defans: Fatma Işık (FV Löchgau), İpek Kaya (FC Metz), Kezban Tağ (KDZ.Ereğli Belediye Spor), Berna Yeniçeri (Konak Belediye Spor), Didem Karagenç (Beşiktaş A.Ş), Medine Erkan (Kocaeli Bayan Futbol K.)

Orta Saha: Ebru Uzungüney (TSV Schoot Mainz), Ece Türkoğlu (Kdz.Ereğli Belediye Spor), Gizem Gönültaş (Beşiktaş A.Ş), Derya Arhan (Beşiktaş A.Ş), Busem Şeker (Konak Belediye Spor), Ebru Topçu (Konak Belediye Spor), Fatma Kara (HK / Vikingur), Selin Dişli (Bayer 04 Leverkusen), Arzu Karabulut (Beşiktaş A.Ş), Sevgi Çınar (Alg Spor)

Forvet: Başak Gündoğdu (Beşiktaş A.Ş.), Kader Hançar (Konak Belediye Spor)

a milli bayan futbol takımı, a milli kadın futbol takımı, a milli kadın futbol takımı kadrosu, beşiktaş, ataşehir belediyespor, algspor, kocaeli bayanfutbol, kireçburnuspor, konak belediyespor, trabzon idman ocağı,

Futbol Gelişim Direktörü: Tolunay Kafkas

Teknik Direktör: Talat Tuncel


türkiye a milli bayan futbol takımı, a milli kadın futbol takımı, a milli kadın futbol takımı kadrosu, kireçburnuspor, adana idmanyurdu, konak belediyespor, trabzon idman ocağı, ataşehir belediyespor, 

A MİLLİ KADIN MİLLİ TAKIM ADAY KADROSU AÇIKLANDI

Türkiye'nin ev sahipliğinde Antalya'da yapılacak turnuvaya kadın millilerin yanı sıra Polonya, Romanya ve Kosova katılacak.

Turnuva maçları Goldcity Hotel'in sahalarında oynanacak. Ay-yıldızlılar, 27 Şubat Pazartesi günü teknik direktör Talat Tuncel yönetiminde toplanacak.

A Milli Kadın Futbol Takımı'nın aday kadrosuna şu oyuncular davet edildi:

Didem Karagenç, Başak Gündoğdu (Beşiktaş), Selen Altunkulak, Melike Pekel (Metz), Selda Akgöz (Trabzon İdmanocağı), Meryem Koç (Adana İdmanyurdu), Fatma Işık (FV Löchgau), Ebru Uzungüney (TSV Shoot Mainz), İpek Kaya (Stade Brestois 29), Berna Yeniçeri, Ebru Topçu, Sevgi Çınar (Konak Belediyespor), Ece Türkoğlu (Karadeniz Ereğli Belediyespor), Busem Şeker (SV Henstedt Ulzburg), Serra Çağan (1207 Antalya Döşemelatı Belediyespor), Ecem Cumert (SC Freiburg), Çağla Korkmaz (Wolfsburg), Aytül Dilek Okur (TSV Amicitia Vierheim)

Kategori

Profesyonel Sporlar-Amatör Sporlar-Ekstrem Sporlar-Spor Tarihi-Sporcular-Futbol-Basketbol-Voleybol-Spor Tarihi-Spor Arşivi

Önemli Konular

%100 futbol- 1. lig- 12 dev adam- 2 lig- 3. lig- a milli ampute futbol milli takımı- a milli basketbol takımı- a milli futbol takımı- a milli kadın futbol takımı- a milli voleybol takımı- altyapı- amatör kulüpler- amatör sporlar- atıcılık tarihçesi - atletizm- basketbol- beşiktaş- bisiklet sporu- boks- buz hokeyi- buz pateni- dünya futbol yıldızları- dünya kupası- egzersiz çeşitleri- eksrim spor tarihi- engelli sporcular- fenerbahçe- futbol- galatasaray- gol krallığı- güreş- hakemler- hentbol tarihçesi- kadın futbolu- kadınlar voleybol- olimpiyat- premier lig- santraç- spor dalları- spor terimleri ve anlamları- spor ve sağlık- spor yazıları- su kayağı tarihçesi- su topu sporu- süper lig- şampiyonlar ligi- tenis- TFF- trabzonspor- uefa- voleybol- vücut geliştirme sporu nedir-